Firmy działające w różnych branżach chcą produkować jak najwięcej niskim nakładem kosztów i pracy przy zachowaniu dobrej jakości produktu. Brzmi mało prawdopodobnie, a jednak jest to możliwe. Wystarczy wybrać przedsiębiorstwo, które pomoże zautomatyzować procesy produkcyjne szybko i tanio.

Automatyzacja przemysłowa – co to takiego?

Automatyka przemysłowa zajmuje się sterowaniem i monitorowaniem działania różnego rodzaju maszyn. Chodzi o to, aby mogły one funkcjonować bez udziału ludzi, co oczywiście wpływa na koszty. Obecnie klienci poszukują wysokiej jakości produktów, które są dostępne od ręki w niskich cenach. W zdecydowanej większości przedsiębiorstw systemy automatyzacji są niezbędne.

Automatyka przemysłowa przede wszystkim pozwala zredukować koszty i zwiększyć wydajność. Na bieżąco można monitorować jakość produktów. Dużym atutem jest możliwość wprowadzenia praktycznie bezawaryjnej produkcji.

Niemieckie przedsiębiorstwo Murrelektronik

W dziedzinie rozwiązań stosowanych dla usprawnienia procesów produkcyjnych prym wiedzie niemiecka firma założona w 1975 rok. Obecnie swoje siedziby ma ona rozlokowane w 50 krajach na całym świecie, w tym także w Katowicach. Główne centrum logistyczne ma siedzibę w Niemczech, ale produkcja odbywa się także w innych krajach, między innymi w Czechach czy Chinach.

Murrelektronik to lider w produkcji linii montażowych, modułów interfejs, wtyczek do szaf rozdzielczych, układów scalonych czy modułów przeciwzakłóceniowych. Produkty firmy znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Najczęściej rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej można spotkać w branży spożywczej, motoryzacyjnej czy logistycznej.

Murrelektronik – zróżnicowana oferta skierowana do wszystkich branż

Oferta niemieckiego przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka, dzięki czemu każda firma może dobrać odpowiednie komponenty do własnych potrzeb. Firma oferuje możliwość tworzenia całych koncepcji od nowa. Niekiedy wprowadzana są jedynie niewielkie zmiany, aby można było zapewnić oszczędności w projekcie.

Rozwiązania stosowane przez firmę pozwalają na szybką diagnostykę błędów i określenie, co stało się z maszyną. Można także modyfikować istniejące już produkty lub tworzyć zupełnie nowe rozwiązania. Do wyboru są także produkty specjalizowane, które pozwalają na szybkie i tańsze rozwiązanie problemu. Niemieckie przedsiębiorstwo stawia przede wszystkim na wysoką jakość, precyzję i tworzenie optymalnych systemów. Na pewno warto sprawdzić ofertę i zobaczyć, jak można usprawnić produkcję.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Murrelektronik.

Comments are closed.