Jak tworzyć grafikę na komputerze? A jak tworzyć animacje na laptopie? Wydawać by się mogło, że jest to pytanie łatwe, ponieważ już uczniowie pierwszej klasy czegoś uczą się w tym temacie, ale nie, jeżeli chodzi o skomplikowane pojęcia. W zdobyciu potrzebnej wiedzy mogą pomóc programy komputerowe.

Dobry kurs 3ds Max

Jednym z takich programów, który jest bardzo pomocny, jeżeli chodzi o grafikę i animację, jest 3ds Max. Jest to rozbudowane oprogramowanie, które zostało stworzone przez firmę Kinetix. Program po raz pierwszy ukazał się w 1990 roku i od tego czasu mocno ewoluował. Na tyle, że w chwili obecnej można przy jego pomocy tworzyć filmy i bajki. To właśnie dzięki temu programowi powstały niektóre sceny, jakie można było podziwiać we “Władcy Pierścienia”. 3ds Max posłużył do tego, aby w całości stworzyć jedną z najsłynniejszych animacji ostatnich czasów pt. “Katedra”. Jak więc widać znajomość tego programu może okazać się przydatna. Warto zapisać się na dobry kurs 3ds Max.

Niesamowite efekty

Czasem człowiek nie ma ochote na naukę, ale warto wiedzieć, że to właśnie przy jego pomocy można stworzyć niesamowite efekty. Co za tym dalej idzie, nasza wartość jako specjalisty od tworzenia i renderowania animacji oraz grafik, wzrośnie. Czas poświęcony na naukę na pewno nie będzie czasem straconym. Tylko od człowieka dorosłego zależy, jak dalej wykorzysta umiejętności, jakie zostały zdobyte na szkoleniu z programu 3ds Max. Co jest ważne, program pomaga tworzyć w świecie trójwymiarowym. 

Comments are closed.