Społeczeństwo poszukuje coraz modniejszych motywów dekoracyjnych do każdego pomieszczenia. Również do kuchni, której zadaniem jest stać się sercem domu. Jakie kuchnie wzory będą idealną propozycją? Warto sprawdzić, jakie trendy aranżacyjne zaliczane są do najmodniejszych.

Pasy i paseczki

Kuchnie wzory w paski i paseczki to absolutny hit. Taki, który modny jest już od bardzo dawna i to w różnych kolorach. Najczęściej w takich zestawieniach występuje biały, który jako kolor uniwersalny, można połączyć z każdym innym odcieniem. Nie tylko, jeśli chodzi o kolory jasne, jak np. żółty, zielony, czy też różowy. Białe pasy równie pięknie i efektownie prezentują się z czernią, czy też kolorem granatowym. Tak, ciemne kolory są absolutnie na topie, pomagając stworzyć niezwykle eleganckie wnętrza – zarówno w małych, jak również dużych pomieszczeniach. 

Kuchnie wzory w kratkę

I to taką, którą można zaprezentować w różnych kombinacjach. Może nie każdy jest tego świadom, ale kratka jest taką kombinacją wzorów, która wnosi subtelny pierwiastek kobiecości do wnętrz. Co jednak nie oznacza, że panowie źle będą czuć się w takich kuchniach. Kratka zaliczana jest do wzorów uniwersalnych. Co więcej, śmiało można powiedzieć, że kratka zaliczana jest do najmodniejszych wzorów, która świetnie prezentuje się w różnych kolorach. Do tego można pomyśleć o tym, aby zdecydować się na meble kuchenne, posiadające szafki w tych wzorach lub też na same ściany. Nie warto jednak decydować się na jedno i drugie w jednym pomieszczeniu. 

 

Comments are closed.