Chcąc stworzyć przydomową strefę wypoczynku, warto wykorzystać taras – pomysł na zaaranżowanie tego miejsca to między innymi nowoczesne aranżacje. Jak w prosty sposób wykreować niebanalną przestrzeń, która będzie cieszyć oczy każdego dnia?

Meble na taras – pomysł na aranżację z meblami technorattanowymi

Nie ma wątpliwości, że to właśnie meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów. Meble takie dostępne są w rozbudowanych kolekcjach, które pozwolą na funkcjonalne zaaranżowanie zarówno tarasu, jak i ogrodu czy balkonu. Meble technorattanowe odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne – są one tworzone z materiałów odpornych na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne czy płowienie. W kolekcjach znaleźć można takie elementy jak sofy narożne, ale też leżanki ogrodowe, fotele, stoliki i stoły, nowoczesne fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże – takie konstrukcje są zabezpieczone przed korozją i odkształcaniem. To ciekawa propozycja na taras – pomysł ten z pewnością pozwoli wykreować niebanalną przestrzeń.

Parasol na taras – pomysł na zacienienie przestrzeni

Podczas aranżacji warto pomyśleć o tym, jak zacienić taras – pomysł podsuwają projektanci, oferując wysokiej jakości parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole ogrodowe łączą trwałe materiały, wysoką funkcjonalność oraz estetykę. Parasol takie posiadają wiele punktów regulacji, co pozwala na dopasowanie kąta padania cienia. Dodatkowo parasole umieścić można na jednej z kilku podstaw, w tym podstawie z kółkami i hamulcem. Taka konstrukcja pozwoli bezpiecznie i bezproblemowo przesuwać parasol po tarasie. Parasole w czasie jesieni i zimy powinny być przykryte pokrowcami ogrodowymi.

 

Comments are closed.