Aranżując przydomowe tarasy, kładzie się dzisiaj nacisk przede wszystkim na funkcjonalność, ale też elegancję zastosowanych elementów. Modne meble tarasowe 2023 łączą praktyczne rozwiązania oraz materiały, które opierają się zmiennym warunkom atmosferycznym. Jakie kolekcje są dzisiaj najchętniej wybierane?

Modne meble tarasowe 2023 – kolekcje technorattanowe

Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od wielu lat. Co sezon projektanci proponują nowe kolekcje, które zachwycają dbałością o detale, elegancją. Meble technorattanowe idealnie łączą wysoką jakość wykonania oraz świetne parametry techniczne. Meble te tworzone są z materiałów odpornych na ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Te modne meble tarasowe 2023 zmienią odbiór przestrzeni i pozwolą cieszyć się wypoczynkiem przez całe lato.

Kompaktowe kolekcje kawowe – modne meble tarasowe 2023

Na niewielkich tarasach rewelacyjnie sprawdzą się kompaktowe komplety kawowe. Składają się one najczęściej z dwóch foteli, wygodnej, dwuosobowej sofy oraz wysokiego stolika kawowego. Takie komplety nierzadko inspirowane są modą retro, więc świetnie prezentować się będą na tarasach zaaranżowanych w klasyczny sposób.

Modne meble tarasowe 2023 – fotele w formie kokonów

Fotel wiszący kokon to mebel, który zwraca uwagę i zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie – przekonują projektanci. W fotelu tym siedzisko umieszczone jest w obszernym kokonie, który chroni zarówno przed ciekawskimi spojrzeniami, jak i silniejszymi podmuchami wiatru czy promieniami słonecznymi. Te modne meble tarasowe 2023 tworzone są z technorattanu, co pozwoli na wykorzystanie ich w nowoczesnych aranżacjach. Kokony posiadają stabilne konstrukcje oparte na aluminiowych stelażach.

 

 

 

Comments are closed.