Szukając inspiracji na upiększenie i unowocześnienie domowego stołu warto wybrać odpowiedni zestaw sztućców. Nowoczesne sztućce proponowane przez topowych producentów zaskoczą nas nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale i świetnym wyważeniem czy zdobieniami. Jak wybierać sztućce? Co proponują projektanci i producenci?

Zestaw sztućców obiadowych

Zdecydowanie najczęściej kupowany jest dzisiaj zestaw sztućców przeznaczonych do codziennego użytku. Taki zestaw sztućców składa się z 24, 48 lub 68 elementów. Sztućce tworzone są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 z wieczystą gwarancją – taki materiał jest zabezpieczony przed wilgocią, korozją, działaniem wysokich temperatur. Sztućce stalowe bez obaw możemy czyścić w zmywarkach automatycznych. Nawet po wielu latach użytkowania sztućce będą zachwycać swoim wyglądem i zdobieniami.

Jak zbudowane są sztućce? Poza odpowiednimi materiałami istotne jest również ich wyważenie i profilowanie. Sztućce muszą wygodnie leżeć w dłoniach i umożliwiać jedzenie. Nowoczesne sztućce tworzone są w taki sposób, aby łączyć funkcjonalność oraz świetne parametry – w ręce klientów trafiają komplety niemal idealne. 

Zestaw sztućców dla dzieci

Czy wiesz, że producenci proponują również zestaw sztućców dla dzieci? Na stronie gerlach.pl znaleźć można eleganckie komplety dopasowane do potrzeb małych rączek. Sztućce dla dzieci są odpowiednio skalowane i wspaniale zdobione – na ich rękojeściach znajdziemy postacie ze znanych bajek. Sztućce takie z pewnością ucieszą najmniejszych domowników i sprawią, że każdy posiłek będzie prawdziwą przyjemnością. Wśród oferowanych produktów, poza sztućcami dla dzieci, znajdziemy również komplety widelczyków do ciast, jak i łyżeczek do herbaty. 

Comments are closed.